Sulje mainos tästä

Päitsin aikataulu

12.02.2018 - Enduro
Tässä MM-Päitsin tämän vuoden aikataulu.
AIKATAULU, TIMETABLE
Lauantai, Saturday 17.3.2018

TC 1 Vierumäki, lähtö/start 8:01
ET 1 Vierumäki Golf range 1 8:08
ET 2 Matkakeidas Vierumäki 8:26
ET 3 Vesivehmaa 8:51
ET 4 Reivilä 9:35
ET 5 Evo 10:10
ET 6 Auttoinen 10:46
ET 7 TechnoMousse-Kuhmoinen 12:14
ET 8 Hassi 12:45
TC 18 Jämsä, huolto/service 13:26
ET 9 Satapiikki 14:14
ET 10 RH-Huolto 16:09
ET 11 Vaihela 16:27
ET 12 Leppäkoski 17:05
ET 13 MAXXIS-Sysmä 17:42
ET 14 Ravioskorpi 18:40
ET 15 Marjoniemi 19:06
ET 16 Vierumäki Golf range 2 20:05
TC 37 Vierumäki huolto/service 20:11

AIKATAULU, TIMETABLE
Sunnuntai, Sunday 18.3.2018

TC 39 Vierumäki, lähtö/start 8:31
ET 17 Vierumäen Golf range 3 8:38
ET 18 Team Örthen Yamaha 8:52
ET 19 Kaartinen MotorSport 9:08
ET 20 MAXXIS-Nuuttila 10:07
ET 21 Motopalvelu 11:09
ET 22 TechnoMousse-Sammalisto 11:47
TC 52 Juustoportti 12:23
ET 23 Jussinkorpi 12:53
ET 24 Ilomaa 13:25
ET 25 Latostenmaan Endurolenkki 13:52
ET 26 Rauhala 14:31
ET 27 SE Team / SE-Hallit 15:11
ET 28 Seepsula 15:49
TC 67 Malmi lentokenttä 15:55
maali/finish

Kommentit

Kirjaudu sisään kommentoidaksesi.
Kirjaudu
> Rekisteröidy > Unohtuiko salasana

Gallup

Lataa...

info@xracing.fi
jani.hovi@xracing.fi
© 2009-2014 www.xracing.fi
24MX - Euroopan suurimmat motocross valikoimat löydät www.24mx.fi
Image 01
Image 01
Image 01